Розклад групових програм

Опубликовано: 04.01.2021
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
07:30 - 8:30
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymСкасування заняття
08:00 - 9:00
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)Скасування заняття
08:30 - 9:30
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група

TRX Basic
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX Basicдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група

TRX Basic
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX BasicСкасування заняття
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymСкасування заняття
09:00 - 10:00
Functional
Світлана Карпенко
(1)
FunctionalСкасування заняття

TRX+МФР
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX+МФРдіюча група
Functional
Світлана Карпенко
(1)
FunctionalСкасування заняття

TRX+МФР
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX+МФРдіюча група
HIIT
Світлана Карпенко
(1)
HIITСкасування заняття

TRX+МФР
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX+МФРСкасування заняття
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
(тр/зал)
Body Sculpt gymСкасування заняття
10:00 - 11:00
Хатха Йога
Ріна Нафталієва
(т/с)
Хатха Йогадіюча група

SkyJumping
Катерина Жарко
(1)
SkyJumpingдіюча група
bodyART
Тала Полянська
(т/с)
bodyARTТОП тижня

Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
Хатха Йога
Ріна Нафталієва
(т/с)
Хатха Йогадіюча група

SkyJumping
Катерина Жарко
(1)
SkyJumpingдіюча група
bodyART Flow
Тала Полянська
(т/с)
bodyART Flowдіюча група

Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
Хатха Йога
Ріна Нафталієва
(т/с)
Хатха ЙогаСкасування заняття

SkyJumping
Катерина Жарко
(1)
SkyJumpingСкасування заняття
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
(тр/зал)
Body Sculpt gymСкасування заняття

Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power StretchingСкасування заняття
11:00 - 12:00
Pilates
Ріна Нафталієва
(1)
Pilatesдіюча група
Dynamic Yoga
Тала Полянська
(т/с)
Dynamic Yogaдіюча група
Pilates
Ріна Нафталієва
(1)
Pilatesдіюча група
Dynamic Yoga
Тала Полянська
(т/с)
Dynamic Yogaдіюча група
Pilates
Ріна Нафталієва
(1)
PilatesСкасування заняття
SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingСкасування заняття
12:00 - 13:00
TRX Basic
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX Basicдіюча група
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingСкасування заняття

bodyART
Тала Полянська
(т/с)
bodyARTСкасування заняття
12:30 - 13:30
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)Скасування заняття
13:00 - 14:00
Zumba® Fitness
Юлия Кобзарь
(т/с)
Zumba® FitnessСкасування заняття
16:00 - 17:00
Степ
Екатерина Киселева
(т/с)
Степдіюча група
Степ
Екатерина Киселева
(т/с)
Степдіюча група
Степ
Екатерина Киселева
(т/с)
СтепСкасування заняття
18:00 - 19:00
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група

SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingдіюча група
TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXдіюча група
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група

SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingдіюча група
TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXСкасування заняття
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymСкасування заняття

SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingСкасування заняття
18:30 - 19:30
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
bodyART
Вікторія П'янова
(т/с)
bodyARTдіюча група
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
bodyART Stretch
Вікторія П'янова
(т/с)
bodyART StretchСкасування заняття
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
CrossfitСкасування заняття
19:00 - 20:00
Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
GO WATER INTENSIVE
Олег Гончаров
(3)
GO WATER INTENSIVEдіюча група

SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingдіюча група

Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
GO WATER INTENSIVE
Олег Гончаров
(3)
GO WATER INTENSIVEСкасування заняття

SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingСкасування заняття

Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)Скасування заняття
Power Stretching
Кристина Гречко
(т/с)
Power StretchingСкасування заняття
19:30 - 20:30
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
Zumba® Fitness
Юлия Кобзарь
(т/с)
Zumba® FitnessНовинка!
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
Zumba® Fitness
Юлия Кобзарь
(т/с)
Zumba® FitnessСкасування заняття
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
CrossfitСкасування заняття
20:00 - 21:00
SkyJumping
Кристина Гречко
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Кристина Гречко
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Кристина Гречко
(1)
SkyJumpingСкасування заняття

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Неділя

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
09:00 - 10:00
TRX+МФР
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX+МФРдіюча група
TRX+МФР
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX+МФРдіюча група
TRX+МФР
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX+МФРСкасування заняття

Понеділок

Середа

П'ятниця

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
18:30 - 19:30
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
CrossfitСкасування заняття
19:30 - 20:30
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
CrossfitСкасування заняття

Понеділок

Середа

П'ятниця

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
10:00 - 11:00
SkyJumping
Катерина Жарко
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Катерина Жарко
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Катерина Жарко
(1)
SkyJumpingСкасування заняття
11:00 - 12:00
SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingСкасування заняття
12:00 - 13:00
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingСкасування заняття
18:00 - 19:00
SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingСкасування заняття
19:00 - 20:00
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingСкасування заняття
20:00 - 21:00
SkyJumping
Кристина Гречко
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Кристина Гречко
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Кристина Гречко
(1)
SkyJumpingСкасування заняття

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Неділя

No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
10:00 - 11:00
bodyART Flow
Тала Полянська
(т/с)
bodyART Flowдіюча група

Четвер

No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
11:00 - 12:00
Dynamic Yoga
Тала Полянська
(т/с)
Dynamic Yogaдіюча група
Dynamic Yoga
Тала Полянська
(т/с)
Dynamic Yogaдіюча група

Вівторок

Четвер

No events hours available!
No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
11:00 - 12:00
Pilates
Ріна Нафталієва
(1)
Pilatesдіюча група
Pilates
Ріна Нафталієва
(1)
Pilatesдіюча група
Pilates
Ріна Нафталієва
(1)
PilatesСкасування заняття

Понеділок

Середа

П'ятниця

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
08:30 - 9:30
TRX Basic
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX Basicдіюча група
TRX Basic
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX BasicСкасування заняття
12:00 - 13:00
TRX Basic
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX Basicдіюча група

Вівторок

Середа

Четвер

No events hours available!
No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
18:00 - 19:00
TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXдіюча група
TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXСкасування заняття

Вівторок

Четвер

No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
10:00 - 11:00
Хатха Йога
Ріна Нафталієва
(т/с)
Хатха Йогадіюча група
Хатха Йога
Ріна Нафталієва
(т/с)
Хатха Йогадіюча група
Хатха Йога
Ріна Нафталієва
(т/с)
Хатха ЙогаСкасування заняття

Понеділок

Середа

П'ятниця

No events hours available!
No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
09:00 - 10:00
Functional
Світлана Карпенко
(1)
FunctionalСкасування заняття
Functional
Світлана Карпенко
(1)
FunctionalСкасування заняття

Понеділок

Середа

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
09:00 - 10:00
HIIT
Світлана Карпенко
(1)
HIITСкасування заняття

П'ятниця

No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
16:00 - 17:00
Степ
Екатерина Киселева
(т/с)
Степдіюча група
Степ
Екатерина Киселева
(т/с)
Степдіюча група
Степ
Екатерина Киселева
(т/с)
СтепСкасування заняття

Понеділок

Середа

П'ятниця

No events hours available!
No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
07:30 - 8:30
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymСкасування заняття
08:30 - 9:30
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymСкасування заняття
09:00 - 10:00
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
(тр/зал)
Body Sculpt gymСкасування заняття
10:00 - 11:00
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
(тр/зал)
Body Sculpt gymСкасування заняття
18:00 - 19:00
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymСкасування заняття

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

No events hours available!
No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
19:00 - 20:00
GO WATER INTENSIVE
Олег Гончаров
(3)
GO WATER INTENSIVEдіюча група
GO WATER INTENSIVE
Олег Гончаров
(3)
GO WATER INTENSIVEСкасування заняття

Вівторок

Четвер

No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
18:30 - 19:30
bodyART Stretch
Вікторія П'янова
(т/с)
bodyART StretchСкасування заняття

Четвер

No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
13:00 - 14:00
Zumba® Fitness
Юлия Кобзарь
(т/с)
Zumba® FitnessСкасування заняття
19:30 - 20:30
Zumba® Fitness
Юлия Кобзарь
(т/с)
Zumba® FitnessНовинка!
Zumba® Fitness
Юлия Кобзарь
(т/с)
Zumba® FitnessСкасування заняття

Вівторок

Четвер

Субота

No events hours available!
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
08:00 - 9:00
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)Скасування заняття
12:30 - 13:30
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)Скасування заняття
19:00 - 20:00
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)Скасування заняття

Понеділок

  • Бокс (взрослая группа)
    08:00 - 09:30

Вівторок

  • Бокс (взрослая группа)
    19:00 - 20:00

Середа

  • Бокс (взрослая группа)
    08:00 - 09:30

Четвер

  • Бокс (взрослая группа)
    19:00 - 20:00

П'ятниця

  • Бокс (взрослая группа)
    08:00 - 09:30

Субота

  • Бокс (взрослая группа)
    12:30 - 13:30
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
10:00 - 11:00
Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power StretchingСкасування заняття
19:00 - 20:00
Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
Power Stretching
Кристина Гречко
(т/с)
Power StretchingСкасування заняття

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
10:00 - 11:00
bodyART
Тала Полянська
(т/с)
bodyARTТОП тижня
12:00 - 13:00
bodyART
Тала Полянська
(т/с)
bodyARTСкасування заняття
18:30 - 19:30
bodyART
Вікторія П'янова
(т/с)
bodyARTдіюча група

Вівторок

Субота

No events available!

Розклад групових програм.

Групові заняття з фітнесу

Хочете схуднути або привести своє тіло в хорошу фізичну форму? А може Вам просто не вистачає мотивації, щоб почати займатися? У центрі спорту та фітнесу Уніфехт кожен знайде напрямок у фітнесі, яке припаде йому до душі. Сертифіковані тренери, сучасне обладнання, регулярне навантаження і група однодумців на заняттях допоможуть Вам досягти Ваших цілей в найкоротші терміни. 

Види групових занять у фітнес клубі Unifeht

Мета нашого фітнес клубу це допомогти Вам знайти гармонійне тіло. Саме тому у нас Ви знайдете безліч ефективних фітнес програм, які спрямовані на розвиток різних груп м'язів, функціональні тренінги і класи змішаного формату. Об'єднує їх одне вони підходять майже для всіх рівнів підготовки і будь-якого віку. В Уніфехті Ви знайдете: 

  • кардіо
  • силові тренінги
  • програму body mind (“Розумне тіло”)
  • танцювальні класи

Груповий фітнес - шлях до здоров'я 

Тренування в групі це відмінний спосіб укріпити Вашу серцево-судинну систему, поліпшити координацію рухів, стати більш гнучким і сильним, і прокачати різні групи м'язів. На заняттях в групі, Ви не тільки станете мотивованим, а й заведете нові знайомства. 

Популярні і нові групові тренування 

На нашому сайті Ви можете ознайомитися зі списком групових занять клубу. Фітнес клуб Уніфехт пропонує своїм клієнтам тренінги з сертифікованими тренерами в будь-який доступний для Вас час. Ми оновлюємо список класів щотижня, тому щоб бути в курсі актуальної інформації стежте за нашими оновленнями на сайті або в Telegram каналі.

Танцювальні групові класи

Ті, хто сумує на силових тренуваннях в залі, можуть відвідати наші танцювальні класи. Zumba або Latina MIX стануть хорошим і не менш ефективним варіантом для Вас, ніж інші фітнес програми. Крім того, вони подарують Вам гарний настрій, приємну атмосферу і допоможуть впоратися зі стресом.

Кардіо 

Кардіо це відмінний спосіб створити дефіцит калорій. У нашому фітнес клубі кардіо програма не обмежується просто тренажерами, Ви також можете відвідати різні групові заняття Sky Jumping, аквааеробіку або змішані класи і отримати відмінні результати.

Силові тренінги

У тренажерному залі Уніфехта Ви зможете прокачати не тільки свої м'язи, але і витривалість, силу волі і гнучкість. Якщо ж Ви віддаєте перевагу груповим класам, відвідайте заняття Tabata, Body Sculpt або TRX.

 

Body Mind 

Body Mind чи “Розумне тіло” це програма, спрямована на пошук гармонії всередині Вас. Це відмінний спосіб відволіктися від суєти міста, розслабитися, відчути своє тіло і навчитися ним керувати. Під час сеансу йоги, пілатесу, стретчинга або МФР, наші кваліфіковані тренери допоможуть Вам позбутися не тільки зайвих сантиметрів, але і накопичених негативних емоцій.