Розклад групових програм

Опубликовано: 17.10.2020
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
07:30 - 8:30
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
08:00 - 9:00
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
08:30 - 9:30
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група

TRX Body Blast
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX Body Blastдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група

TRX Body Blast
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX Body Blastдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
09:00 - 10:00
Functional
Світлана Карпенко
(1)
Functionalдіюча група

TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXдіюча група
Pilates
Ольга Хохлова
(1)
PilatesСкасування заняття
Functional
Світлана Карпенко
(1)
Functionalдіюча група

TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXдіюча група
Pilates
Ольга Хохлова
(1)
PilatesСкасування заняття
HIIT
Світлана Карпенко
(1)
HIITдіюча група

TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
10:00 - 11:00
Хатха Йога
Ріна Нафталієва
(т/с)
Хатха Йогадіюча група

SkyJumping
Катерина Жарко
(1)
SkyJumpingдіюча група
bodyART
Тала Полянська
(т/с)
bodyARTТОП тижня

Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
Хатха Йога
Ріна Нафталієва
(т/с)
Хатха Йогадіюча група

SkyJumping
Катерина Жарко
(1)
SkyJumpingдіюча група
bodyART Flow
Тала Полянська
(т/с)
bodyART FlowТОП тижня

Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
Хатха Йога
Ріна Нафталієва
(т/с)
Хатха Йогадіюча група

SkyJumping
Катерина Жарко
(1)
SkyJumpingдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група

bodyART
Тала Полянська
(т/с)
bodyARTдіюча група

Power Stretching
Кристина Гречко
(3)
Power Stretchingдіюча група
11:00 - 12:00
Pilates
Ріна Нафталієва
(1)
Pilatesдіюча група
Dynamic Yoga
Тала Полянська
(т/с)
Dynamic Yogaдіюча група
Pilates
Ріна Нафталієва
(1)
Pilatesдіюча група
Dynamic Yoga
Тала Полянська
(т/с)
Dynamic Yogaдіюча група
Pilates
Ріна Нафталієва
(1)
Pilatesдіюча група
12:00 - 13:00
TRX Body Blast
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX Body Blastдіюча група
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingдіюча група
12:30 - 13:30
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
13:00 - 14:00
Zumba® Fitness
Юлия Кобзарь
(т/с)
Zumba® FitnessНовинка!
16:00 - 17:00
Степ
Маргарита Долгорукова
(т/с)
Степгрупа в наборі
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група
Степ
Маргарита Долгорукова
(т/с)
Степгрупа в наборі
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група
Степ
Маргарита Долгорукова
(т/с)
Степгрупа в наборі
18:00 - 19:00
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група

SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingдіюча група

TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXдіюча група
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група

SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingдіюча група

TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXдіюча група
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група

SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingдіюча група
18:30 - 19:30
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
bodyART
Вікторія П'янова
(т/с)
bodyARTдіюча група
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
bodyART Stretch
Вікторія П'янова
(т/с)
bodyART Stretchдіюча група
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
19:00 - 20:00
Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
GO WATER INTENSIVE
Олег Гончаров
(3)
GO WATER INTENSIVEдіюча група

Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
GO WATER INTENSIVE
Олег Гончаров
(3)
GO WATER INTENSIVEдіюча група

Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Power Stretching
Кристина Гречко
(т/с)
Power Stretchingдіюча група
19:30 - 20:30
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група

Степ
Маргарита Долгорукова
(т/с)
Степдіюча група
Zumba® Fitness
Юлия Кобзарь
(т/с)
Zumba® FitnessНовинка!
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група

Степ
Маргарита Долгорукова
(т/с)
Степдіюча група
Zumba® Fitness
Юлия Кобзарь
(т/с)
Zumba® FitnessНовинка!
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група

Степ
Маргарита Долгорукова
(т/с)
Степдіюча група
20:00 - 21:00
SkyJumping
Кристина Гречко
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Кристина Гречко
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Кристина Гречко
(1)
SkyJumpingдіюча група

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

No events hours available!
No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
10:00 - 11:00
SkyJumping
Катерина Жарко
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Катерина Жарко
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Катерина Жарко
(1)
SkyJumpingдіюча група
12:00 - 13:00
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingдіюча група
18:00 - 19:00
SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Аліна Рожнова
(1)
SkyJumpingдіюча група
20:00 - 21:00
SkyJumping
Кристина Гречко
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Кристина Гречко
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Анастасія Єгорова
(1)
SkyJumpingдіюча група
SkyJumping
Кристина Гречко
(1)
SkyJumpingдіюча група

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
10:00 - 11:00
bodyART Flow
Тала Полянська
(т/с)
bodyART FlowТОП тижня

Четвер

No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
11:00 - 12:00
Dynamic Yoga
Тала Полянська
(т/с)
Dynamic Yogaдіюча група
Dynamic Yoga
Тала Полянська
(т/с)
Dynamic Yogaдіюча група

Вівторок

Четвер

No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
18:30 - 19:30
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
19:30 - 20:30
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група
Crossfit
Олександр Сухомлин
(студія)
Crossfitдіюча група

Понеділок

Середа

П'ятниця

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
08:30 - 9:30
TRX Body Blast
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX Body Blastдіюча група
TRX Body Blast
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX Body Blastдіюча група
12:00 - 13:00
TRX Body Blast
Тетяна Новосельська
(студія)
TRX Body Blastдіюча група

Вівторок

Середа

Четвер

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
19:30 - 20:30
Степ
Маргарита Долгорукова
(т/с)
Степдіюча група
Степ
Маргарита Долгорукова
(т/с)
Степдіюча група
Степ
Маргарита Долгорукова
(т/с)
Степдіюча група

Понеділок

Середа

П'ятниця

No events hours available!
No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
09:00 - 10:00
TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXдіюча група
TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXдіюча група
TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXдіюча група
18:00 - 19:00
TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXдіюча група
TRX
Олег Гончаров
(студія)
TRXдіюча група

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
10:00 - 11:00
Хатха Йога
Ріна Нафталієва
(т/с)
Хатха Йогадіюча група
Хатха Йога
Ріна Нафталієва
(т/с)
Хатха Йогадіюча група
Хатха Йога
Ріна Нафталієва
(т/с)
Хатха Йогадіюча група

Понеділок

Середа

П'ятниця

No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
10:00 - 11:00
bodyART
Тала Полянська
(т/с)
bodyARTТОП тижня
bodyART
Тала Полянська
(т/с)
bodyARTдіюча група
18:30 - 19:30
bodyART
Вікторія П'янова
(т/с)
bodyARTдіюча група

Вівторок

Субота

No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
09:00 - 10:00
Pilates
Ольга Хохлова
(1)
PilatesСкасування заняття
Pilates
Ольга Хохлова
(1)
PilatesСкасування заняття
11:00 - 12:00
Pilates
Ріна Нафталієва
(1)
Pilatesдіюча група
Pilates
Ріна Нафталієва
(1)
Pilatesдіюча група
Pilates
Ріна Нафталієва
(1)
Pilatesдіюча група

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
16:00 - 17:00
Степ
Маргарита Долгорукова
(т/с)
Степгрупа в наборі
Степ
Маргарита Долгорукова
(т/с)
Степгрупа в наборі
Степ
Маргарита Долгорукова
(т/с)
Степгрупа в наборі

Понеділок

Середа

П'ятниця

No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
07:30 - 8:30
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
08:30 - 9:30
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
09:00 - 10:00
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
10:00 - 11:00
Body Sculpt gym
Алла Борисенко
у тр/залі
Body Sculpt gymдіюча група
16:00 - 17:00
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група
18:00 - 19:00
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група
Body Sculpt gym
Вячеслав Клечковський
(тр/зал)
Body Sculpt gymдіюча група

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

No events hours available!
No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
19:00 - 20:00
GO WATER INTENSIVE
Олег Гончаров
(3)
GO WATER INTENSIVEдіюча група
GO WATER INTENSIVE
Олег Гончаров
(3)
GO WATER INTENSIVEдіюча група

Вівторок

Четвер

No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
09:00 - 10:00
Functional
Світлана Карпенко
(1)
Functionalдіюча група
Functional
Світлана Карпенко
(1)
Functionalдіюча група

Понеділок

Середа

No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
18:30 - 19:30
bodyART Stretch
Вікторія П'янова
(т/с)
bodyART Stretchдіюча група

Четвер

No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
13:00 - 14:00
Zumba® Fitness
Юлия Кобзарь
(т/с)
Zumba® FitnessНовинка!
19:30 - 20:30
Zumba® Fitness
Юлия Кобзарь
(т/с)
Zumba® FitnessНовинка!
Zumba® Fitness
Юлия Кобзарь
(т/с)
Zumba® FitnessНовинка!

Вівторок

Четвер

Субота

No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
08:00 - 9:00
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
12:30 - 13:30
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
19:00 - 20:00
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)
Бокс (взрослая группа)
Юрій Марченко
(студія)

Понеділок

  • Бокс (взрослая группа)
    08:00 - 09:30

Вівторок

  • Бокс (взрослая группа)
    19:00 - 20:00

Середа

  • Бокс (взрослая группа)
    08:00 - 09:30

Четвер

  • Бокс (взрослая группа)
    19:00 - 20:00

П'ятниця

  • Бокс (взрослая группа)
    08:00 - 09:30

Субота

  • Бокс (взрослая группа)
    12:30 - 13:30
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
10:00 - 11:00
Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
Power Stretching
Кристина Гречко
(3)
Power Stretchingдіюча група
19:00 - 20:00
Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
Power Stretching
Кристина Гречко
(1)
Power Stretchingдіюча група
Power Stretching
Кристина Гречко
(т/с)
Power Stretchingдіюча група

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

No events hours available!
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
09:00 - 10:00
HIIT
Світлана Карпенко
(1)
HIITдіюча група

П'ятниця

No events available!

Розклад групових програм.

Групові заняття з фітнесу

Хочете схуднути або привести своє тіло в хорошу фізичну форму? А може Вам просто не вистачає мотивації, щоб почати займатися? У центрі спорту та фітнесу Уніфехт кожен знайде напрямок у фітнесі, яке припаде йому до душі. Сертифіковані тренери, сучасне обладнання, регулярне навантаження і група однодумців на заняттях допоможуть Вам досягти Ваших цілей в найкоротші терміни. 

Види групових занять у фітнес клубі Unifeht

Мета нашого фітнес клубу це допомогти Вам знайти гармонійне тіло. Саме тому у нас Ви знайдете безліч ефективних фітнес програм, які спрямовані на розвиток різних груп м'язів, функціональні тренінги і класи змішаного формату. Об'єднує їх одне вони підходять майже для всіх рівнів підготовки і будь-якого віку. В Уніфехті Ви знайдете: 

  • кардіо
  • силові тренінги
  • програму body mind (“Розумне тіло”)
  • танцювальні класи

Груповий фітнес - шлях до здоров'я 

Тренування в групі це відмінний спосіб укріпити Вашу серцево-судинну систему, поліпшити координацію рухів, стати більш гнучким і сильним, і прокачати різні групи м'язів. На заняттях в групі, Ви не тільки станете мотивованим, а й заведете нові знайомства. 

Популярні і нові групові тренування 

На нашому сайті Ви можете ознайомитися зі списком групових занять клубу. Фітнес клуб Уніфехт пропонує своїм клієнтам тренінги з сертифікованими тренерами в будь-який доступний для Вас час. Ми оновлюємо список класів щотижня, тому щоб бути в курсі актуальної інформації стежте за нашими оновленнями на сайті або в Telegram каналі.

Танцювальні групові класи

Ті, хто сумує на силових тренуваннях в залі, можуть відвідати наші танцювальні класи. Zumba або Latina MIX стануть хорошим і не менш ефективним варіантом для Вас, ніж інші фітнес програми. Крім того, вони подарують Вам гарний настрій, приємну атмосферу і допоможуть впоратися зі стресом.

Кардіо 

Кардіо це відмінний спосіб створити дефіцит калорій. У нашому фітнес клубі кардіо програма не обмежується просто тренажерами, Ви також можете відвідати різні групові заняття Sky Jumping, аквааеробіку або змішані класи і отримати відмінні результати.

Силові тренінги

У тренажерному залі Уніфехта Ви зможете прокачати не тільки свої м'язи, але і витривалість, силу волі і гнучкість. Якщо ж Ви віддаєте перевагу груповим класам, відвідайте заняття Tabata, Body Sculpt або TRX.

 

Body Mind 

Body Mind чи “Розумне тіло” це програма, спрямована на пошук гармонії всередині Вас. Це відмінний спосіб відволіктися від суєти міста, розслабитися, відчути своє тіло і навчитися ним керувати. Під час сеансу йоги, пілатесу, стретчинга або МФР, наші кваліфіковані тренери допоможуть Вам позбутися не тільки зайвих сантиметрів, але і накопичених негативних емоцій.