Записаться

Умови доставки

Home | Умови доставки

СПОСІБ ДОСТАВКИ

 1. Послуги, що становлять предмет цього Договору, надаються Виконавцем шляхом проведення тренувань в режимі онлайн-сесій (занять).
 2. Доступ до онлайн-тренувань надається Замовнику шляхом надання йому відповідних посилань на онлайн-канал Youtube переданих через sms. 

СПОСІБ ОПЛАТИ

 1. Послуги можуть бути сплачені безготівковим переказом грошових коштів за реквізитами, які вказані на сайті www.unifeht.net через обрану систему платежів. Інші способи оплати послуг можливі після письмового узгодження з Виконавцем. 

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

 1. Виконавець гарантує Замовникові безумовне повернення грошових коштів в разі отримання запиту на повернення до моменту початку тренувань. Замовник також може ініціювати повернення грошових коштів протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з дати оплати тренувань (далі – “період відмови”), але у будь-якому випадку, до моменту отримання доступу до першого онлайн-курсу тренувань. Після отримання Замовником доступу до першого онлайн-курсу тренувань повне або часткове повернення грошових коштів не здійснюється. 
 2. Якщо в період відмови Замовник скористався Послугами, Виконавець утримує з суми, що підлягає поверненню вартість фактично наданих послуг, пропорційну загальному обсягу послуг. 
 3. Для оформлення повернення, Замовник повинен зв’язатися із службою підтримки Виконавця за телефоном або email, вказаним на сайті та ініціювати повернення грошових коштів. Виконавець, Замовник зобов’язаний повідомити Виконавцю: ПІБ, номер телефону і електронну адресу, вказані при оформленні замовлення; назва Послуги (курсу, пакету послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію. Замовник попереджений, що якщо він не надає необхідну інформацію, Виконавець має право відмовити йому у поверненні і не розглядати його звернення. 
 4. Запити на повернення, отримані після закінчення періоду відмови, Виконавцем не розглядаються, а відмова від отримання послуг розцінюється Виконавцем як порушення умов Договору. У такому випадку, сума платежу, здійсненого Замовником утримується як штраф за односторонню відмову від договору.
ukУкраїнська

  Выберете услугу
  Заполните все поля и мы свяжемся с вами в ближайшее время для уточнения дополнительной информации